Dzisiaj jest: Sobota 23 wrzesnia 2017 roku.
Imieniny:
 Nieoficjalna strona miejscowości Podlesice II - Witamy serdecznie!
Witam na nieoficjalnej stronie Podlesic II. Jest to druga w historii strona poświęcona mojej rodzinnej miejscowości. Mam nadzieję, że zawarte na niej informacje przyczynią się do poszerzenia wiedzy na temat tej "małej ojczyzny", a także będą stanowić inspirację dla jej mieszkańców. Miejsce, w którym żyjemy, jest jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne - i sami możemy sprawić, że będzie ono wyjątkowe.

Karina Stempel-Gancarczyk

  Nominacja do nagrody im. Szymborskiej dla Łukasza Jarosza

Trzymamy kciuki za Łukasza Jarosza, którego nowe wiersze miały niedawno premierę na stronie Podlesic II. Gratulujemy nominacji!

Justyna Bargielska, Krystyna Dąbrowska, Łukasz Jarosz, Krzysztof Karasek i Jan Polkowski - to wszyscy nominowani do nagrody im. Wisławy Szymborskiej, która zostanie przyznana po raz pierwszy. Zwycięzca otrzyma 200 tys. złotych.

O nagrodę walczyć będą: "Bach for my baby" Justyny Bargielskiej, "Białe krzesła" Krystyny Dąbrowskiej, "Pełna krew" Łukasza Jarosza, "Dziennik rozbitka" Krzysztofa Karaska oraz "Głosy" Jana Polkowskiego.

Nagroda Poetycka im. Wisławy Szymborskiej to najwyższa finansowo literacka nagroda w Polsce. Autor najlepszego zdaniem kapituły tomiku wierszy otrzyma 200 tys. zł.
Laureata nagrody poznamy 16 listopada.
Za:
http://www.tvn24.pl/nominowani-do-nagrody-im-szymborskiej-zwyciezca-dostanie-200-tys-zl,328282,s.html
Dodano dnia 26.05.2013, 11:28 przez KSG | SKOMENTUJ [1]
[skomentuj] [wróć do newsów]

Dodano przez: eri beel
Dawać Jaroszowi i to szybko!

Dodane dnia: 27.05.2013, 15:48


» Pogoda dla Podlesic II
Partnerzy
Copyright ˆ 2010-2011 Podlesice II - Realizacja Shimer@o2.pl
Właściciele strony nie biorą odpowiedzialności za treści zamieszczone przez osoby trzecie ani za teksty cytowane lub pochodzące z innych serwisów (np. YouTube).